Loft Mural

Loft Mural Collection
Loft Mural on uus esmaklassiline Loft Design System, mis rahuldab ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused. See on suurepärane lahendus avaratesse interjööridesse. Ülisuurte mõõtmetega mudelid on mõeldud paigaldamiseks suurtele seintele.

Loft Mural Collection, mida sisekujundusspetsialistid pidevalt edasi arendavad, toob erilist meeleolu igasse interjööri.

Tehnoloogia kohtub kunstiga
Loogem erakordset – seda ideed järgides lõime me uue kollektsiooni, mis on igas mõttes ainulaadne ning purustab tehnoloogilisi piire, et jõuda meie klientideni ja dekoreerida nende interjööre. Loft Mural on paljude aastate disainikogemuse tulemus, mille saavutamiseks tuli läbida kõige keerulisemad tehnoloogilised protsessid, mis on selle mudeli tootmiseks olulised.Mudel Illusioon

Loft Mural on uus esmaklassiline Loft Design System kogemus kõige nõudlikumatele klientidele. See on täiuslik lahendus avaratesse interjööridesse. Ülisuurte mõõtmetega mudelid on mõeldud paigutamiseks suurtele seintele.

Loft Mural Collection, mida sisekujundusspetsialistid pidevalt edasi arendavad, toob erilist meeleolu igasse interjööri.

Paneeli mõõdud:
Laius 80 cm
Kõrgus 120 cm


Üldised mõõdud:
Ühikuid 12 tk
Laius 480 cm
Kõrgus 240 cm


 

Mudel Arhetüüp

See muster loob keeruka koridoride süsteemi, mis sarnaneb labürindile – kogu maailmas juba sajandeid hästituntud arhetüübile. Selle tähendus on sama keeruline nagu muster ise. Tüüpiline seos iidsetest aegadest pärit labürindisarnaste hoonetega, mis olid sageli kaitsesüsteemi osa, on muutnud need turvalisuse sümboliks. Labürindi kujutist võis sageli leida ka Vana-Kreeka hoonetelt.

Üldised mõõdud:
Ühikuid 10 tk
Laius 342 cm
Kõrgus 240 cm


 

Mudel Mougins

Muster koosneb kahekümne kahest elemendist, mis annavad seinale lõõskavas päikesepaistes mõranenud kuiva pinnase efekti. Suurepärane lisand Aafrika elementidega sisekujundusele, andes kogu ruumile lõunamaise meeleolu.

Üldised mõõdud:
Ühikuid 23 tk
Laius 250 cm
Kõrgus 150 cmMudel Betoonist maailmakaart

Maailm – eluteater, kus igaüks mängib peaosa, kujundades iga päev erineva peatüki ja luues neist sidusa terviku.

32 elemendist koosnev mudel loob maailmakaardi kujutise – see on koht, mis on juba sajandeid olnud ammendamatu igakülgse inspiratsiooni allikas maalikunstnikele, arhitektidele, poeetidele ja artistidele.

Panel mõõdud:
Laius: 60 cm
Kõrgus: 60 cm

Üldised mõõdud:
Ühikuid: 32 pcs.
Laius: 480cm
Kõrgus: 240cm