Loft System

Dekoratiivpaneelid
3D dekoratiivpaneelid on suurepärane lahendus igat liiki interjööridele, võimaldades elavdada ühevärviliste seinte monotoonset välimust. Loft System Collection paneelikomplekt, mida sisekujundusspetsialistid pidevalt edasi arendavad, lisab igale interjöörile ainulaadset isikupära.

Me teame hästi, kui nõudlikud võivad interjöörid olla ja kui palju loovust need vajavad, ja just sellepärast alustasime me koostööd disainerite meeskonnaga. Meie tooted on inspiratsiooniallikas mitte üksnes arhitektidele ja sisekujundajatele vaid ka tavalisele lõppkasutajale.


 

Mudel 01
Loft Design System dekoratiivpaneelid sarnanevad kokkupandavale piltmõistatusele. Iga element peab teisega täpselt sobituma, luues tervikliku ja muljetavaldava kompositsiooni. Siin esitletud muster tagab just niisuguse silmapaistva tulemuse. Kumer- ja nõguspinnad kombineeritakse, luues mustri, mis rõõmustab silma ja on käe all mõnus. See on mudel, mis hüpnotiseerib oma vormiga. Universaalne ja delikaatne motiiv sobib igasse interjööri. Dekoratiivsed seinapaneelid on oivaline lahendus nende jaoks, kes väärtustavad originaalseid ja ebaharilikke vorme.


 

Mudel 02
Doomino – see on mäng, kus kõik peab kokku sobituma ning kaosel pole kohta. See mudel sarnaneb paljus Loft Design System dekoratiivpaneelidele. Iga element peab teistega laitmatult sobituma. Ainult siis toimivad need koos, luues vapustavalt kauni terviku. See modernne ja mõneti ekstravagantne mudel on kahtlemata ruumi visuaalne pilgupüüdja. Kolmemõõtmelised sõõrid toimivad mõjuvad magnetiseerivalt ega lase end kuigi kergesti unustada. Need sobivad stiilsetesse interjööridesse täiuslikult ja täiendavad ideaalsel moel minimalistlikke ruumikujundusi. 

Soundwave on tehnoloogia, mis võimendab helipeegelduste hulka, hajutades ja levitades heli kogu ruumis ühtlaselt. See loob mulje tasakaalustatud resonantsist, takistab helilainete kuhjumist ning vähendab helivõngete kaja. Soundwave parandab oluliselt muusika kvaliteeti, kõrvaldab kaja ja võimaldab mugavamalt vestlusi korraldada.


 

Mudel 03
See on täiuslik piltmõistatus. Keeruline vitspunutisele sarnanev mulje, mille vorm on perfektne ja piiritletud. Kui kirjeldada Loft Design System seinapaneele, siis pole need sõnad liialdus. Voolujoonelised kumerpinnad rõõmustavad mitte üksnes silma vaid kutsuvad ka puudutama. See muster on meie lähenemisviis aerodünaamilisele vormile. Teravad geomeetrilised servad on asendatud tunduvalt sujuvama ja silmale meeldivama joonega. Selle paneelimudeli voolujooneline vitspunutisele sarnanev motiiv lisab mitmekülgsust igale ruumikujundusele.


 

Mudel 04
Ainult täiuslikult kokkusobitatud elemendid suudavad luua hunnitu tervikliku mulje. Meie dekoratiivpaneelide juures on arvesse võetud ka seda seisukohta. Õigesti paigutatuna garanteerivad need interjööri pilkupüüdvuse ning resoneerivad harmooniaga. Korrapäratud motiivid sarnanevad kraatritele, millest purskub ainulaadsust ja kaunist disaini. Ideaalne valik neile, kes soovivad enda ümber näha eelkõige eksklusiivset interjööri.


 

Mudel 05
Näiliselt kokkusobimatute elementide edukas ühtesulatamine on tõeline kunstivorm. Tunneme vaistlikult ära, et voolujoonelised vormid ei sobi geomeetrilistega kokku. Selle seinapaneeli disainerid on võtnud riski, tõestamaks meile, et vaistu ei saa usaldada – sobitades sõõrid kokku nelinurkadega. Tulemuseks on mitmemõõtmeline vorm. Nende dekoratiivpaneelide õige paigutus muudab lihtsa seina hunnituks kunstiteoseks.


 

Mudel 06
Geomeetriline, sümmeetriline ja veatu – need sõnad kirjeldavad seda dekoratiivpaneeli kõige paremini. See mudel võimaldab luua korrapäraseid kumerpindadega nelinurki. Soovi korral võib fantaasial lennata lasta ja mõelda välja isiklik abstraktne irregulaarne muster, kus ruudud seinast juhusliku paigutusega esile kerkivad. Niisugune seade loob interjööris ainulaadse stiili ja võimaldab Teil väljendada oma ekstravagantsust, sest iga korraga näib sein jälle uus ja huvitav.


 

Mudel 07
Selle mudeli juures paelub tähelepanu ja tiivustab mõttelendu ootamatuse element, millest võrsub pidurdamatu entusiasm. Need dekoratiivpaneelid kutsuvad Teid reisile müstikast ja segadusest imetluseni. Esimene seinale kinnitatud paneel kannustab kujutlusvõimet, sest lõplik mulje on ikka veel varjatud, ning siis omandab seinapind iga uue elemendiga väljendusrikkust ja muutub stiilseks tervikuks. Sujuvad kumer- ja nõguspinnad sulanduvad kenasti kokku. Ühiselt loovad need kolmemõõtmelise seina, mille iga paneel väljendab püüdlust täiuslikkuse poole.


 

Mudel 08
Lilleaas Teie seinal? Miks mitte! Igaüks neist dekoratiivsetest seinapaneelidest paneb interjööri sõna otseses mõttes stiilist õilmitsema. Lilleline ruum annab energiat, toob näole naeratuse ja muudab ka vihmase päeva kauniks. Tore mõte on maalida õied eri värvitoonides, et need sileda seinapinnaga kontrasteeruks. Meie lillemustrit kasutatakse enamasti lapse või teismelise tüdruku magamistoa dekoreerimiseks.


 

Mudel 09
Öeldakse, et teemandid on naise parimad sõbrad. Tundub aga, et neid ei armasta mitte üksnes naised. Seinale lõigatud rombid näevad seal välja sama kaunid kui pruudi sõrmuses. Loft Design System dekoratiivpaneelide abil avardub seinapind kolmandasse mõõtmesse. Siin näha olev mudel on elegantne ja stiilne. Tänu neile omadustele saab seda kasutada igas interjööris: vannitoas, elutoas ja pererahva magamistoas, aga ka kauplustes ja restoranides. See muudab kõik ruumid täiesti ainulaadseks.


 

Mudel 10
Selgelt nähtavad lohud sarnanevad pingpongipalli mustriga. Kuid niisugune mulje on loodud teadlikult. See saavutati tänu arhitektide tööle, kes lõimisid ümarad lohud dekoratiivsesse seinapaneeli. Selle tulemusena on nad saavutanud rabava mustri, mis kaugelt vaadatuna hüpnotiseerib oma vormiga ning sunnib vaatajat lähemale astuma. Modernne muster sobib igasse interjööri. See võib edukalt kaunistada iga ruumi seinu, kuna selles ei ole suuri geomeetrilisi motiive.


 

Mudel 11
Need dekoratiivsed seinapaneelid esindavad modernset, mõneti kivisarnast stiili. Need paneelid on suurepärane valik teismelisele, muusikasõbrale ja muusikaklubile. Paneelidel on kujutatud kõlarimotiivi, mida on esmapilgul päris kõlaritest raske eristada. Parim viis nende paneelide paigutamiseks on värvida need tumedaks, et imiteerida võimendeid, mis sellisel juhul muusika asemel ruumi ainulaadse disainiga täidavad.


 

Mudel 12
Klassikalised lahendused ei lähe iial moest ja on rakendatavad igaks otstarbeks, kaasa arvatud sisekujunduseks. See meie dekoratiivpaneelide mudel on täiuslik lahendus neile, kes hindavad lihtsat, kuid siiski stiilset vormi. See kujutab endast kolmemõõtmeliste ribade sujuvat mustrit. Sel moel dekoreeritud seina on igal ajal meeldiv vaadata. Ribamustril on veel üks suur eelis – õige paigutus muudab interjööri tegelikust avaramaks. Klassikaline ja maitsekas sisekujunduslahendus.


 

Mudel 13
Ettearvamatu ja näiliselt liikumises olev kujundus – nii võiks kõige paremini kirjeldada seina, mis on kokku seatud ülal tutvustatud paneelidest. Nende motiiv on ideaalne valik neile, kes soovivad kaasata oma sisekujundusse kolmanda mõõtme, seejuures suuri graafilisi mustreid kasutamata. Lainesarnane sein moodustab kahtlemata tähelepanu keskpunkti ja paelub kõiki meeli. Esmapilgul jääb mulje korrapäratustest. Kui veel kord vaadata, näib neid olevat veelgi rohkem. Lõplik pilk annab aga suurejoonelise idee lihtsa seina millekski täiesti ainulaadseks muutmiseks.


 

Mudel 14
Ülal tutvustatud motiiv meeldib meie pakutavate mustrite seas lastele kõige rohkem. Lapse magamistuba, mille sein on täis elevante, sobib pere noorimatele oivaliselt, olenemata sellest, kas toas elab poiss või tüdruk. Kolmemõõtmeliste Aafrika loomadega dekoratiivpaneele saab kasutada kogu seina ehtimiseks või kujundada nendega üksnes osa seinast, nii et need moodustaksid huvitava kunstiteose. Paneele saab värvida. Tänu sellele on võimalik neid individuaalse maitse järgi kohandada.


 

Mudel 15
Samamoodi nagu inimese elu võib olla lust ja lillepidu, võib seda olla ka sein. Kõik, mida selle saavutamiseks vaja läheb on see dekoratiivpaneelide mudel. Roosiaia motiiv on ideaalne lahendus interjööridele, kus tahetakse luua erilist glamuurset õhkkonda. Äärmiselt dekoratiivne sein kindlustab funktsionaalsuse ja on kahtlemata hea idee sileda seinapinna kolmemõõtmeliseks objektiks muutmiseks. Veelgi enam – see on kujunduse lisaelement, mis suudab muuta lihtsa seinapinna stiilseks ja kunstipäraseks, mis mõjub omaette taiesena.


 

Mudel 16
Tõeline ilu seisneb ettearvamatuses. Selle tundmaõppimine nõuab aega. Just nagu huvitavad inimesed, paeluvad meie tähelepanu kõige rohkem ka ainulaadsete vormide ja funktsionaalsusega objektid. Olgu need paneelid, mille kuju esmapilgul tüüpilistele paneelidele ei sarnane, selle seisukoha tõestuseks. Liivakella kuju ja kumerpinnad kirjeldavad neid äärmiselt uuenduslikke dekoratiivpaneele kõige paremini. Elementide kokkusobitamine on omaette loominguline tegevus, mille tulemusena moodustub ainulaadne kujundus, muutes tavalise seina hämmastavaks kunstiteoseks.


 

Mudel 17
Sümmeetria on üks oivalisuse vorme, midagi niisugust, mis püüdleb selle poole, et olla väärt täiuslikkust. Mudel 17 paneel väärib niisugust kirjeldust. Lainesarnased väljalõiked on sümmeetriliselt üksteisesse paigutatud. Niisugune seade on meil võimaldanud luua mudeli, mis on saavutanud täiuslikkuse. Disainerid on loonud tõelise meistriteose – lainesarnase, kolmemõõtmelise ja järjepideva mustriga dekoratiivpaneeli. Õigesti paigutatuna aitavad paneelid kaasa interjööri avaramaks muutmisele ning hüpnotiseerivad samal ajal vaatajat laitmatu stiiliga.


 

Mudel 18
Kolmemõõtmelised seinapaneelid on suurepärane viis interjöörile mitmekülgsuse lisamiseks. Nendega kaunistatud sein omandab täiesti uue ilme – sellest saab ebaharilik ja huvitava vormiga pind. Kergete lohukestega dekoratiivpaneelid sobituvad kõige paremini minimalistlikusse interjööri. Mudel 18 kasuks tasub otsustada eelkõige siis, kui soovitakse väljendada isiklikku maitset ja moodsate disainikontseptsioonide eelistamist.


 

Mudel 19
Modernses stiilis lahendusi valitakse kõige sagedamini. Modernsed minimalistlikud interjöörid nõuavad tugevaid rõhuasetusi. Parim viis selle saavutamiseks on valida dekoratiivsed seinapaneelid. Mudel 19 muster kujutab väikeseid ent sügavaid lohke, mis muudavad lihtsa seinapinna kunstiteoseks, püüdes pilku vastupandamatu magnetina. Igaüks, kes näeb seina, mis on kaunistatud sellest “võrsuvate” väikeste püramiididega, tahab seda kohe lähemalt vaadata ja puudutada.


 

Mudel 20
Teppimine on stiil, mis võeti kasutusele juba mõni aeg tagasi. Vaatamata sellele tõsiasjale püsib teppimine moekontseptsioonide ladvikus. Miks mitte asetada see moekas motiiv hoopis seinale? Loft Design System dekoratiivpaneelide abil saab seinal luua XL-mõõdus tepitud efekti, kus sile seinapind muudetakse nõgusate, nööpidega varustatud iluõmbluste laineteks. Seda mustrit võib lausa pikaks ajaks vaatama jääda. Niisugune sein on ruumis kõige suuremaks kaunistuseks ja muudab selle stiilseks.


 

Mudel 21
Need paneelid on inspireeritud mereõhkkonnast. Muster sarnaneb tuule poolt kujundatud rannaliivaga. Sujuvad lained sobivad igasse interjööri ning on ka suurepärane lahendus neile, kes soovivad kaasata sisekujundusse modernsust 3D seinapaneelide abil, pruukimata otsustada nõudlikemate, suurte graafiliste mustrite kasuks. Paneelid toovad kolmanda mõõtme sisse delikaatselt, muutes seina ainulaadseks pinnaks, mis paneb igal vaatamisel hinge kinni.


 

Mudel 22
3D dekoratiivpaneelid on ideaalne lahendus moodsatesse interjööridesse. Tehkem lõpp igavatele seinapindadele ja muutkem need originaalseks Loft Design System dekoratiivpaneelide abil. Loft Design System on kollektsioon, mida disainispetsialistid pidevalt edasi arendavad ja mis annab ainulaadse ilme igale interjöörile.


 

Mudel 23
Sein on pind, mis jääb sisekujundajatel enamasti kahe silma vahele. Kuid see ei pea sugugi olema vaid piltide riputamise koht. Tänapäeval loeb märksa rohkem originaalsus, uuenduslik idee, mis muudab hariliku objekti kunstiteoseks. Tuleb välja, et seda võib olla koguni midagi nii igavat ja ilmetut nagu sein. Kõik tänu dekoratiivsetele seinapaneelidele. Ülal tutvustatud paneelid kujutavad kolmemõõtmelisi ornamente omavahel ühendatud sõõridena. Niisugune delikaatne muster on interjööridele meeldivaks täienduseks.


 

Mudel 24
Ka väikseimadki detailid mängivad interjööri üldise stiili loomisel palju kaasa. Oskuslikult kavandatud ruumipaigutus võimaldab luua mugava interjööri, kus saab veeta kvaliteetaega. Kui me muudele detailidele hoolikalt tähelepanu pöörame, ei tohiks unarusse jätta ka seinu. Tänapäeval leiavad laialdast kasutust uued tehnoloogiad, mis muudavad sileda pinna novaatorlikuks. Niisugune efekt saavutatakse kolmemõõtmelise struktuuriga dekoratiivpaneelide abil. Sujuvad lainetaolised seinamustrid muudavad ruumi uutmoodi stiili ja kvaliteediga pilgupüüdjaks.


 

Mudel 25
Siid on üks hinnalisemaid kangaliike. See on materjal, mida saab kaunilt volangidesse seada, luues pehmeid laineid. Niisugused elegantsed ja ainulaadsed mustrid saab dekoratiivsete seinapaneelide abil üle kanda ka seinapinnale. Suured korrapärased voldid jätavad mulje, et sein on ellu ärganud. Kolmemõõtmeline sein lisab interjöörile unikaalset atmosfääri ja loob stiilse üldmulje.Need paneelid on nagu rätsepatööna valminud disaineriülikond, millel on ruumi vajadustele vastav originaalne stiil.


 

Mudel 26
Vaadata seina, mis näeb välja nagu nikerdatud kunstiteos, on tõepoolest meeldiv kogemus. Abstraktne muster, mida on nende seinapaneelidega võimalik luua, esitleb uut hämmastavat kvaliteeti ja mitmesuguseid võimalusi. Kolmemõõtmeline efekt on uudne idee interjööri värskendamiseks. Olenemata sellest, kas nende paneelidega on kujundatud kogu sein või ainult fragment, tähelepanu ja vaimustus on garanteeritud. Kahtlemata on väärt kogemus tunda end kunstnikuna, kes isikliku stiilse interjööri ise välja nikerdab.


 

Mudel 27
Need, kes hindavad originaalsust, otsustavad sageli kaasata ruumikujundusse ebaharilikke ja väljendusrikkaid objekte. Meie jaoks ei ole lihtsus oluline. Ainulaadsete ruumikujunduslahenduste otsinguil tasub tähele panna dekoratiivseid seinapaneele. Neil on laineline struktuur, mis muudab ka kõige lihtsama projekti silmapaistvaks, nii et inimesed seda imetlusega vaatama jäävad. Teravad kolmemõõtmelised lained on valikuvõimalus neile, kes soovivad luua modernseid interjööre, mis käivad moega kaasas ja vastavad ülemaailmsetele trendidele.


 

Mudel 28
Täiusliku terviku saab moodustada üksnes omavahel ideaalselt sobivatest elementidest. See teooria kehtib ka seinapaneelide puhul. Õige paigutus garanteerib harmooniliste ja rabavate interjööride kujundamise.


 

Mudel 29
Enamik inimesi väärtustab üle kõige originaalsust. See kehtib ka interjööride kohta. Universaalne vajadus silma paista on vaieldamatu, kuid teed tuntuse saavutamiseks on kaugelt vähem ilmsed. Dekoratiivsed seinapaneelid võimaldavad luua ruumikujunduse, mis jätab mulje ainulaadsusest. Siin esitletud rosetimotiiviga paneelid muudavad interjööri täiesti ebaharilikuks projektiks. Paneelid tõendavad, et hästi disainitud sein on kõik, mida originaalse kujunduse saavutamiseks vaja läheb. See muster resoneerub kõige paremini inimestega, kellel on romantiku hing.


 

Mudel 30
Kui kellelegi pakutakse tükike tema lemmikšokolaadi, toob see kahtlemata naeratuse näole. Selle magusa hõrgutise struktuuriga dekoratiivpaneelid toovad samuti rõõmu ja põnevust. Kumeratest ruutudest motiiv sobib igat tüüpi interjööriga, nii privaatsetesse kui ka ühiskondlikesse ruumidesse. Muster kindlustab, et stiilitust ja lagedast seinast saab pilkupüüdev kunstiteos. Paneelid kaunistavad interjööri, lisades sellele moodsa disaini, ning on samal ajal ka huvitavad seinamaalid.


 

Mudel 31
Mägi on koht, kuhu Kreeka jumalad müütide kohaselt omale kodu rajasid, ning just sellest võivad unistada ka paljud inimesed. Mägi on võimu, kättesaamatuse ja saladuse sümbol, mida on juba lugematuid aastaid ümbritsenud eriline jumaldamine ning millele on omistatud eriline tähendus, kuna selle vormi põhjal ehitasid muistsed rahvad oma majesteetlikud templid.

Mäeahelikest inspireeritud Mudel Peaks on dekoratiivsete võimaluste tipp, mida võib saavutada igaüks.


 

Mudel 32
Delikaatselt läbi põimitud kumerpinna muudavad tervikuks teravad piirjooned, luues unustamatu iseloomuga ruumikujunduse – disain, mille üle tunneksid uhkust ka parimad disainerid. Artistlikkust ja peenust tulvil kunstiteos moodustab täiusliku seade kulminatsiooni. See on valem, mis tungib kõigest läbi ja jõuab kujutlusvõime kaugeimatesse nurkadesse, stimuleerides loovalt mõtlevaid inimesi ja pannes aluse uutele suurepärastele arusaamadele.