Silent Socks HD

Silent Socks® HD

Silent Socks HD (Heavy Duty) on varustatud samade suurepäraste võimalustega nagu meie originaalmudelid, kuid need on valmistatud eranditult tuvastatavate vuukide ja ühendustega põrandate jaoks, nagu keraamilised plaadid ja kivipõrandad, tekstuuriga laminaatparketid või vanemad lakitud parkettpõrandad.

Erinevalt Silent Socks Original’ist mille väliskest on valmistatud 95% villast on Silent Socks HD valmistatud sünteetiliste materjalide segust milles on villa ja mis on kohandatud seda tüüpi põrandakatetel tugevaks kulumiseks. Silent Socks HD töötab väga hästi ka siledatel põrandatel, nagu linoleum ja vinüülpõrandatel.

Suurused           Ø16-22MM & Ø20-27MM

Toonid                Grafiit, Magneesium, Pronks, Koobalt

Pinnakate           Sünteetilise materjal ja vill

silent socks
silent socks
silent socks
silent socks

Värvid ja suurused

Nii nagu teie enda sokid, on ka Silent Socks tekstiiltoode, mida erinevatel pindadel kantakse erinevalt. Kuid Silent Socks on tavaliste sokkidena võrdselt õrnad teie põranda suhtes. Selleks, et saaksite Silent Socks mööblipatju võimalikult kaua nautida, valige oma põranda jaoks sobiv mudel.

Sileda linoleumi või vinüülpõranda jaoks soovitame Silent Socks Original mudeleid.

Õlitatud põrandate jaoks ei soovita me Silent Socks Original ega Silent Socks HD mudeleid kuna selline pinnatöötlus muudab mööblipatjade eluea märkimisväärselt lühemaks.

Saadaval neljas toonis: Grafiit, Magneesium, Pronks, Koobalt

Hooldus

Kui Silent Socks mööblipadjad koguvad tolmu – alustage tolmuimejaga tolmu eemaldamisest. Kui need on endiselt määrdunud, saab neid kergesti pesta. Eemaldage mööblipadjad tervikuna, kaasa arvatud sisemine kummist osa ja peske neid pesumasinas Wool programmi abil temperatuuril 30–40 ° C. Seejärel trummeldage, kuni mööblipadjad on kuivad. Pange need enne paigaldamist mõneks tunniks õhurikkasse ja sooja kohta kuivama.