Kontorisse

Helid ümbritsevad meid pidevalt. Helid on kõikjal. Need on meie elu lahutamatu osa. Kuid sageli saab helidest müra, mis meid häirib ja väsitab. Õnneks on olemas meetodid selle probleemi kõrvaldamiseks.

Fluffo rikkalikule kogemusele ja oskusteabele toetudes esitleme meie uut akustilist tootesarja kontoritele – meie toodete abil muutub töökeskkond vaikseks, sõbralikuks, pehmeks ja värviliseks.
Kõik meie uued tooted kuuluvad Fluffo tooteperekonda. Need on pehmed ja puudutades meeldivad tänu värvilisele Fluffo pinnaviimistlusele.

Tööruumisesse paigaldamiseks on valikus neli tooteseeriat: FIRE-RESIST, ART, AIR ja GLASS

Fluffo Fire-resist

Fluffo Art

Fluffo Air

Fluffo Glass


 

Keskendu!
Helid on nähtamatud. Need on kõikjal. Need ümbritsevad meid. Ruumi vastukaja määrab, kas me tajume seda sõbralikuna või vaenulikuna, mis põhjustab pingeid ja stressi. Mürarikkad avatud alad röövivad meie aega ja energiat. Need ei lase meil tähelepanu koondada ja keskenduda. Vaikne ja mugav keskkond võimaldab meil üksteist kuulda, kiiremini keskenduda ja tulemuslikumalt töötada.
Fluffo tehnoloogia tagab töökeskkonnas lihtsalt ja tõhusalt sobiva akustika. See summutab müra, vähendab kajasid ning vaigistab vestlustest tulenevat taustasuminat.

Avatud kärgstruktuur
Fluffo toodete ideaalse helikindluse saladus peitub selle materjali, kõrgtihedusega polüuretaanvahu avatud kärgstruktuuris. Selle omadusi võimendab täiendavalt kõiki Fluffo tooteid kattev paks mikrokiududest väliskiht.
Fluffo tooteid ei paigaldata metallraamidele – seetõttu toimib kogu meie pehmete paneelide pind helisummutava vahendina; toodetes ei ole kasutatud heli peegeldavaid või helisummutust takistavaid materjale.

Klass B helisummutus
Fluffo pehmed paneelid toimivad tõhusalt ja seda kinnitavad ka teadusuuringud. Lasime oma tooteid testida Varssavi Ehitustehnoloogia Instituudi akustikalaboris. Vastavalt standardile PN-EN ISO 11654:1999 läbi viidud uuringus saavutasid Fluffo polüuretaanvahust tooted keskmise mürasummutuskoefitsiendi 0,85 kogu sagedusriba ulatuses. Helisummutuse kõver seoses helisagedusega vahemikus 300  kuni 3000 Hz (inimkõne sagedusvahemik) ei lange ühelgi sagedusel alla 0,8. See tähendab, et Fluffo paneelid on tulemuslikud konverentsiruumides, avatud aladel ja kõikjal, kus palju räägitakse, kuid müra pole soovitatav.