Fluffo

                      Soft

                 Fire-resist

Fluffo toodab pehmeid 3D seinapaneele. Meie pakkumine hõlmab ainulaadseid akustilisi paneele, mis lisaks helikindluse tagamisele loovad omapärase ja kauni seinapinna. Fluffo dekoratiivsed akustilised seinapaneelid teevad Teie ruumidega imet – kõikjal, kus vajate helikindlaks muudetud interjööri, mis näeb oivaline välja.

Idee
Külm. Kõva. Üksluine. Nii lähedal ja ometi nii kaugel eemal. Iga päev silma all, kuid tähelepandamatu. Niisugused on meie kodude, koridoride, töökeskkondade seinad.
Miks ei võiks me puudutada seina samasuguse tundega nagu puudutame pehmet nahktugitooli, sametpatja või koguni täispuidust lauda? On tõsi, et sein lihtsalt ei kutsu end puudutama, seega ei paku seina puudutamine kuigi palju meeldivat.
Fluffo muudab hariliku seina tuttavlikuks ja soojaks pinnaks. Fluffo paneelid tunduvad käe all sametisena – need on pehmed. Neisse saab käe vajutada. Nende puudutamisest on raske hoiduda.

Aga miks peakski – need on nautimiseks!


 

Helikindlust tagavad omadused
Meie paneelide helikindlust testiti 2014. aasta veebruaris Varssavi Ehitustehnoloogia Instituudi akustikalaboris. Testitulemused näitasid, et Fluffo paneelide helisummutavad omadused on esmaklassilised.
Fluffo toodete ideaalse helikindluse saladus peitub selle materjali, kõrgtihedusega polüuretaanvahu avatud kärgstruktuuris. Selle omadusi võimendab täiendavalt kõiki Fluffo tooteid kattev paks mikrokiududest väliskiht. Vastavalt standardile PN-EN ISO 11654:1999 läbi viidud uuringus saavutasid Fluffo tooted keskmise mürasummutuskoefitsiendi 0,85 kogu sagedusriba ulatuses. Helisummutuse kõver seoses helisagedusega vahemikus 300  kuni 3000 Hz (inimkõne sagedusvahemik) ei lange ühelgi sagedusel alla 0,8.

Mida kõik need keerulised näitajad reaalselt tähendavad
Klass B helisummutus tähendab, et materjalil on suurepärased helisummutavad omadused laial sagedusribal. See tähendab omakorda, et Fluffo paneelid toimivad väga hästi konverentsiruumides, avatud aladel ja kõikjal, kus palju räägitakse, kuid müra pole soovitatav. Meie paneelide helisummutuse kõver seoses helisagedusega vahemikus 300  kuni 3000 Hz (inimkõne sagedusvahemik) ei lange ühelgi sagedusel alla 0,8.

Fluffo paneelid ei moonuta ruumis levivat heli. Helisagedusega seotud helisummutuse kõver ei lange kõrgemates registrites, selle mõõdukas kasv (keskmiselt 20%) ei tohiks materjali helisummutavaid omadusi mõjutada.


 

Mugavus võib olla mitmesugune
Lõpuks ometi on meil olemas vastus arhitektidele alati peamurdmist põhjustavale küsimusele: kuidas muuta ruum helikindlaks kaunil ja stiilsel moel. Kuidas vältida inetuid halle või musti püramiididest koosnevaid helisummutusplaate? Fluffo annab vastuse – seinapaneelid, mis on originaalse kujundusega, värvilised ja pehmed. Meie kogemus kinnitab, et üks Fluffo paneelidega kaetud sein muudab ruumi akustikat täielikult. Nüüd on meil sellele olemas ka teaduslik tõestus.

Üks disain, lõputud võimalused
Meie läbimõeldult disainitud pehmed 3D seinapaneelid on saadaval mitmesugustes keerukates vormides. Paneelide kuju ja suurus on erinev. Paneelide pind varieerub vahemikus 0,06 m2 kuni 0,5 m2 ja paksus on 2 kuni 5 cm. Iga Fluffo kujund on ainulaadne, seinale paigutatud valitud paneelide kogum loob alati pilkupüüdva kujunduse ja on puudutades alati mõnusalt pehme.

Keerukatele vormidele vaatamata sobituvad Fluffo paneelid üksteisega täiuslikult. Need on kavandatud ainulaadsete mustrite loomiseks, kus paneelide vahelised praod moodustavad kujunduse lahutamatu osa. Fluffo vormid on alati tõesed – ruut on ruut ja ring on ring.

Paneelid on valmistatud elastsest, tihedast polüuretaanvahust. Vaht on nüüdisaegne materjal, kasutajate suhtes keemiliselt neutraalne ja vananemisele vastupidav. Kuigi paneelid on pehmed ja elastsed, näivad need äärmiselt tugevad ning on katsumiskindlad. Fluffo paneelid on kaetud sametja viimistluskihiga, mis koosneb miljonitest tillukestest värvilistest paneeli pinnale  liimitud polüamiidkiududest. Lisaks meeldivale puuteaistingule täidab Fluffo viimistlus veel ühte olulist funktsiooni – see soodustab paneelide helisummutust. Piisab vaid ühe seina katmisest Fluffo paneelidega ning ruumis ongi loodud mugav ja diskreetne meeleolu.

Fluffo paneelid on saadaval 56 algupärases värvitoonis, mida saab soovikohaselt kombineerida. On nii pastelseid kui ka intensiivsemaid, energiat andvaid varjundeid, mis rõhutavad ideaalselt ruumi iseloomu.