Fluffo Fire-resist

Seinapaneelid Fluffo Fire-Resist on mõeldud kasutamiseks avalikes kohtades, kus viimistlusmaterjalid peavad vastama tuleohutusstandarditele. Fluffo tuldhülgavate, akustiliste seinapaneelide valikus on mitmesuguseid erinevaid vorme, värve ja kaks erinevat paksust, mille abil saab luua ainulaadseid 3D-kompositsioone. Sobivad täiuslikult kontoritesse, konverentsisaalidesse ja kontori kõnekeskustesse, tagades turvalise ja funktsionaalse tööruumi.

Pixel L

Suured lamedad ruudud on valikus kahes erinevas paksuses. Sobivad ideaalselt suurtesse ruumidesse – või vaid paari plaadi kaupa – tugeva, konkreetse aktsendi lisamiseks. Paneelide abil saab kontori kõnekeskuse seintele moodustada malelaua-mustri.  


 

Pixel M

Paneelide Pixel L ja S keskmise suurusega kaksikvend. Soovitame neid kasutada siis, kui soovite mängida lihtsa vormi ja värviga. Valikus kaks paksust. Ideaalne koos meie teiste ruudukujuliste mudelitega – Line ja Triada – mosaiikide ladumiseks.


 

Pixel S

Klassikalised väiksed ruudud on valikus kahes paksuses. Piiramatud võimalused vormi ja värvidega mängimiseks.


 

Line

Loomulik täiendus Fluffosimple’i vormidele. Soovitame kasutada siis, kui soovite, et sisekujunduses domineeriks valitud värv. Sobib suurepäraselt kasutamiseks koos mudelitega Pixel S ja L.


 

Tele L

Meie kõige suurem ümarate nurkadega ruut. See on kena, tasakaalus vorm suurte mustrite jaoks. Soovitake kasutada vahedega mustri loomisel koos mudelitega Tele Cut L/M/S.


 

Tele M

Keskmise suurusega, korrapärane, tasakaalukas, kumerate nurkadega ruut. Võib kasutada eraldi või mitmesuguste erineva suurusega Tele paneelidest moodustatud kompositsioonis. Kompositsiooni täiendamiseks soovitame kasutada mudeleid Tele Cut L või Tele Cut S.


 

Tele S

Tele perekonna väikseim paneel, valikus kaks paksust. Kuna kõigi Tele paneelide kumerus on sama raadiusega, näib paneeli Tele S vorm ümaram. Suurepärane paneel suuremalt paneelidest Tele L moodustatud mustrite täiendamiseks, ent sobib ka üksi suurte kompositsioonide loomiseks. Paneelidest Tele S laotud mustrit võib täiendada mudeliga Tele Cut S


 

Tele Cut L

Paneel kuulub Tele mudelite hulka. Kasutatav koos mudeliga Tele L.


 

Tele Cut M

Paneel kuulub Tele mudelite hulka. Kasutatav koos paneelidega Tele L ja M.


 

Tele Cut S

Paneel kuulub Tele mudelite hulka. Kasutatav koos kõigi teiste Tele mudelitega.


 

Hexa L

Suur väljendusrikas vorm. Valikus kaks paksust – sobib ideaalselt suurtesse kitsastesse ruumidesse, nt koridoridesse ja avatud plaaniga kontorite suurtele seintele.


 

Hexa M

Klassikaline loodusest inspireeritud vorm. Sobib ideaalselt sisekujundusele originaalsust ja värvi lisavate paneelide vaheliste vahedega mustrite ladumiseks. Valikus kaks paksust, millest piisab huvitava 3D-efekti loomiseks. Meie kollektsiooni kõige populaarsem mudel.


 

Hexa S

Üks meie kõige väiksematest paneelidest. 1m2 mahub 20 Hexa S paneeli. Paneelidest saab moodustada kauni värvika seinamosaiigi. Motiiv on nii universaalne, et näeb suurepärane välja nii vahedega kui kompaktse kompositsiooni korral.


 

Dot L

Suur ring diameetriga 50 cm. Juba üks paneel eraldi on silmatorkava vormiga. Osav mäng paari paneeli värvidega võimaldab muuta mistahes kontori kujunduslahendust.


 

Dot M

Lihtsuse jõud. Dot M on ringide kollektsioon, kuhu kuuluvad kaks erinevat paksust. Piiramatult kombineerimisvõimalusi ja Fluffo lai värvivalik pakuvad julgele investorile ja disainerile imelist inspiratsiooni. Sisekujundusele lisavad iseloomu juba vaid mõned hajusalt paigaldatud mudeli Dot paneelid.


 

Triada

Võrdkülgne kolmnurk – viimasel ajal väga moodsaks muutunud motiiv – võimaldab luua pilkupüüdvaid, värvikaid mustreid. Plaadid näevad suureopärased välja nii vahedega kui kompaktselt paigaldatuna. Valikus kaks paksust. Eritellimusel saadaval erimõõdulised kolmnurgad.